ТАКМИЧЕЊА И НАГРАДЕ УЧЕНИКА И НАСТАВНИКА
(школска 2018/19. година)

  • 28. 9. 2018. – Београд, Београдски хорски фестивал: Камерни хор „Одјекˮ, руководилац Илија Рајковић, I награда и златна медаља (93) и специјална награда за најбоље изведену световну композицију;
  • 28. 10. 2018. - Сремски Карловци, Смотра музичких талената Србије: Марија Цакић, 1. р. СМШ IV место, кл. Војислав Перућица;
  • 6. 11. 2018.Пожаревац, Додела награде поводом Дана радника у образовању: Милена Арсић, наставник солфеђа; Периша Станојевић, наставник кларинета – награда за животно дело;
  • 30. 11. 2018.Пожаревац, Додела награде Повеља културе: Драгана Станковић, наставник хармонике;
  • 30. 11. 2018. – Суботица, Фестивал „Pianissimoˮ: Марија Цакић, 1. р. СМШ (клавир) II награда, кл. Војислав Перућица;
  • 2. 12. 2018.Панчево, 9. Међународно такмичење соло певача „Мита Топаловићˮ: Јелена Јевтић, 2. р. ОМШ (соло певање) I награда 96,33, кл. Марта Благојевић, клав. сарадња Милена Мина Благојевић; Сара Стојковић, 1. р. ОМШ (соло певање) II награда 86,33, кл. Оливера Јанићевић, клав. сарадња Ненад Ђурђевић;
  • 8. 12. 2018. – Београд, Републичко такмичење из солфеђа и теоретских предмета: Теорија музике – Леонардо Боројевић, 1. р. СМШ I награда (98), Љубица Маринковић, 1. р. СМШ I награда (100), Тара Николић, 1. р. СМШ I награда (100), Јелена Плојовић, 2. р. СМШ II награда (93), Јован Беланов, 2. р. СМШ III награда (85), Марија Стојковић, 2. р. СМШ I награда (97), Игор Обретковић, 2. р. СМШ I награда (100), Анђела Павловић, 2. р. СМШ I награда (100), кл. Слађана Стојановић;
  • 23-24. 2. 2019.Ваљево, Сусрети флаутиста: Душан Винкић, 1. р. СМШ (флаута) I награда (94,57), Катарина Ничић, 4. р. ОМШ(флаута) II награда (89,57), кл. Каролина Спречаковић, клав. сарадња Александра Гајић; Јована Благојевић, 6. р. ОМШ (флаута) II награда (84,14), Милица Миладиновић, 2. р. ОМШ (флаута) I награда (91), кл. Јулијана Јанковић, клав. сарадња Марија Ничић;
  • 8–9. 3. 2019. – Пожаревац, 17. Такмичење младих солфеђиста: ЕКИПНО – Исидора Пејдо, Анђелија Ристић, Леонора Стокић, 4. р. ОМШ I награда (92,66), кл. Катарина Јовановић; Ивона Арсић, Милена Милетић, Јана Ранђеловић, 5. р. ОМШ II награда (85,07), кл. Катарина Јовановић; Мина Урошевић, Софија Динић, Бобан Јанковић III награда (78,22), кл. Марија Обретковић; Јана Максић, Милица Пејић, Тара Николић, Андреј Благојевић, 1. р. СМШ II награда (85,81), кл. Марија Обретковић и Слађана Стојановић; Анђела Павловић, Марија Динић, Игор Обретковић, 2. р. СМШ I награда (95,15) кл. Милена Арсић и Слађана Стојановић; СОЛФЕЂО – Исидора Пејдо, 4. р. ОМШ I награда (92), Ивона Арсић, 5. р. ОМШ I награда (94,5), кл. Катарина Јовановић; Мина Урошевић, 5. р. ОМШ II награда (80), кл. Марија Обретковић; Јована Благојевић, 6. р. ОМШ II награда (81,33), кл. Маја Цветковић; Коста Богдановић II награда (84,16), кл. Јелена Никић; Анђела Павловић, 2. р. СМШ I награда (90), Марија Динић, 2. р. СМШ I награда (94), кл. Милена Арсић; ТЕОРИЈА МУЗИКЕ – р. ОМШ: Коста Богдановић III награда (70), Младен Бојовић похвала (67), Петар Марковић III награда (72), кл. Јелена Никић; Тамара Стојановић I награда (92), кл. Катарина Јовановић; Јована Џаврић I награда (93), Јана Милорадовић I награда (94), Јелена Јевтић I награда (93), кл. Ана Милетић; Софија Јовановић I награда (94), кл. Милена Арсић; 1. СМШ: Леонардо Боројевић I награда (98), Љубица Маринковић I награда (99), Тара Николић I награда (98), Лора Ивић III награда (70), 2. СМШ: Игор Обретковић I награда (98), Марија Стојковић I награда (99), Анђела Павловић I награда (100), Јелена Плојовић I награда (98), Јован Беланов II награда (88,5), кл. Слађана Стојановић; ХАРМОНИЈА – 2. СМШ Анђела Павловић I награда (95), Јелена Плојовић I награда (96), Јован Беланов III награда (71), кл. Слађана Стојановић; МУЗИЧКИ ОБЛИЦИ – 2. СМШ Анђела Павловић I награда (92), Марија Стојковић I награда (94), кл. Јадранка Филиповић;
  • 12. 3. 2019.Београд, Меморијал Душан Протић: Ружица Живић, 3. р. ОМШ (клавир) I награда (90), Милена Селић, 4. р. ОМШ (клавир) II награда (85), кл. Биљана Божић;
  • 12-17. 3. 2019. – Београд, Гитар арт фестивал: Леонардо Боројевић, 1. р. СМШ (гитара) IV место (90,63), Урош Божиловић, 3. р. СМШ (гитара) VII место (74), кл. Бојан Стевић;
  • 16. 3. 2019.Смедерево, Саксофонијада: Стефан Јанојлић, 1. р. ОМШ II награда (92), Сава Ђукић, 4. р. ОМШ II награда (94,25), кл. Периша Станојевић, клав. сарадња Милена Мина Благојевић; Павле Павловић, 4. р. СМШ III награда (87,75), кл. Периша Станојевић, клав. сарадња Игор Сарајлић;
  • 30. 3. 2019. – Београд, Београдски фестивал хармонике: Василије Нонковић, 2. р. ОМШ (хармоника) I награда, кл. Весна Богдановић;
  • 2-13. 4. 2019. – Београд, Републичко такмичење: Милица Миладиновић, 2. р. ОМШ (флаута) II награда (94,33), кл. Јулијана Јанковић, клав. сарадња Александра Гајић; Јована Благојевић, 6. р. ОМШ (флаута) II награда (93), кл. Јулијана Јанковић, клав. сарадња Војислав Перућица; Теодора Мићић, 3. р. ОМШ (флаута) III награда (84), кл. Валентина Илић, клав. сарадња Александра Гајић; Катарина Ничић, 4. р. ОМШ (флаута) II награда (93,67), Душан Винкић, 1. р. СМШ (флаута) II награда (85), кл. Каролина Спречаковић, клав. сарадња Милена Мина Благојевић; Марија Цакић, 1. р. СМШ (клавир) I награда (95), кл. Војислав Перућица; Богдан Величковић, 1. р. ОМШ (саксофон) I награда (96,67), Никола Радовановић, 3. р. ОМШ (саксофон) II награда (91,67), кл. Марија Стојадиновић, клав. сарадња Милена Мина Благојевић; Стефан Јанојлић, 1. р. ОМШ (саксофон) I награда (96,33), Сава Ђукић, 4. р. ОМШ (саксофон) I награда (96,67) лауреат, кл. Периша Станојевић, клав. сарадња Милена Мина Благојевић; Даница Цокић, 2. р. ОМШ (соло певање) I награда (98,67), кл. Марта Благојевић, клав. сарадња Милена Мина Благојевић; Немања Павић, 1. р. СМШ (соло певање) I награда (95,33), кл. Оливера Јанићевић, клав. сарадња Ненад Ђурђевић; Коста Богдановић, 4. р. ОМШ (труба) I награда (97), Јована Станојевић, 4. р. ОМШ (труба) I награда (95), Вељко Томић, 3. р. СМШ (труба) I награда (95), кл. Миша Богдановић, клав. сарадња Марко Костић;
  • 6. 4. 2019. – Нови Сад, Војвођански фестивал гитаре: Леонардо Боројевић, 1. р. СМШ (гитара) I награда (98,25), Јана Китановић, 2. р. ОМШ (гитара) II награда (93,75), кл. Бојан Стевић;
  • 13. 4. 2019. – Угљевик, Дани хармонике: Јован Матија Тодоровић, 1. р. ОМШ (хармоника) II награда (88,66), Урош Животић, 2. р. ОМШ (хармоника) II награда (89,33), кл. Иван Младеновић;
  • 13-16. 4. 2019. – Пожаревац, 16. Такмичење дрвених дувача – Пожаревац 2019: Магдалена Шкрињар, 1. р. ОМШ (флаута) I награда (95), кл. Јулијана Јанковић, клав. сарадња Немања Васић; Милица Миладиновић, 2. р. ОМШ (флаута) II награда (92), Јана Димитрић, 6. р. ОМШ (флаута) III награда (88), кл. Јулијана Јанковић, клав. сарадња Александра Гајић; Јована Благојевић, 6. р. ОМШ (флаута) I награда (97,33), кл. Јулијана Јанковић, клав. сарадња Војислав Перућица; Теодора Мићић, 3. р. ОМШ (флаута) III награда (88,66), Елена Ристић, 3. р. ОМШ (флаута) III награда (87), кл. Валентина Илић, клав. сарадња Александра Гајић; Катарина Ничић, 4. р. ОМШ (флаута) I награда (98), Душан Винкић, 1. р. СМШ (флаута) I награда (96,33), кл. Каролина Спречаковић, клав. сарадња Милена Мина Благојевић; Богдан Величковић, 1. р. ОМШ (саксофон) I награда (97,50), Никола Радовановић, 3. р. ОМШ (саксофон) I награда (96), кл. Марија Стојадиновић, клав. сарадња Милена Мина Благојевић; Стефан Јанојлић, 1. р. ОМШ (саксофон) I награда (98,50), Сава Ђукић, 4. р. ОМШ (саксофон) I награда (98), кл. Периша Станојевић, клав. сарадња Милена Мина Благојевић; Павле Павловић, 4. р. СМШ (саксофон) II награда (90,50), кл. Периша Станојевић, клав. сарадња Игор Сарајлић;

  • 17. 4. 2019. – Кучево, Општинска смотра дечјег народног стваралаштва: Хор старијих разреда (четврти, пети и шести разед ОМШ), Ивана Берендика (клавир), Наташа Тодоровић (тарабука), Данијела Пауновић (даире), I место, припремила Ивана Берендика;
  • 18–25. 4. 2019. – Ниш, Међународно такмичење гудача: Лука Младеновић, 1. р. ОМШ (виолина) III награда (84,2), кл. Зоран Вељковић, клав. сарадња Александра Гајић;
  • 21. 4. 2019. 2019. – Београд, Међународно такмичењe из теорије музике: Тара Николић, 1. р. СМШ I награда (99,6), Леонардо Боројевић, 1. р. СМШ I награда (99), кл. Слађана Стојановић;
  • 27. 4. 2019.. 4. 2019. – Доњи Милановац, Такмичење гитариста „Златна нота“: Јелена Игњатовић, 2. р. ОМШ I награда (91), Ива Дачић, 1. р. ОМШ II награда (82), Ђурађ Бошковић, 1. р. ОМШ II награда (85), Павле Милошевић, 1. р. ОМШ II награда (89), Сима Колџић, р. ОМШ II награда (82), кл. Бојан Стевић; Алекса Ђорђевић, 2. р. ОМШ I награда (94,6), Аљоша Марјановић, 2. р. ОМШ I награда (91,6), Николина Пљеваљчић, 2. р. ОМШ II награда (84), кл. Славољуб Тасић;
  • 4. 5. 2019.Сарајево, Меморијал Матусје Блум: Марија Цакић, 1. р. СМШ (клавир) I награда (96,20), кл. Војислав Перућица;
  • 6. 5. 2019.– Београд, Међународно такмичење Петар Коњовић: Алекса Богдановић, 1. р. ОМШ (виолина) III награда, кл. Бранислава Глишић, клав. сарадња Александра Гајић;
  • 8. 5. 2019. 2019. – Параћин, 63. Републички фестивал МБШС: Александар Ивковић, 3. р. ОМШ (хармоника) II награда (87,28), кл. Весна Богдановић; Јелена Јевтић, 2. р. ОМШ (соло певање) I награда (93,57), кл. Марта Благојевић, клав. сарадња Александра Гајић; Јована Станојевић, 4. р. ОМШ (труба) II награда (87,86), кл. Миша Богдановић, клав. сарадња Марко Костић; Ивона Арсић, 5. р. ОМШ (виолина) II награда (88,71), кл. Бранислава Глишић, клав. сарадња Александра Гајић; Оркестар хармоника ОМШ II награда (83,33), диригент Драгана Станковић;
  • 8. 5. 2019. 2019. – Ниш, Naissus фестивал: Леонардо Боројевић, 1. р. СМШ I награда (98), Јелена Игњатовић, 2. р. ОМШ II награда (89), кл. Бојан Стевић;
  • 9-14. 5. 2019. – Смедерево, Међународно пијанистичко такмичење УЉУС: Клавирски дуо Даница Цакић и Милица Цакић, 3. р. ОМШ, I награда (95), кл. Маја Цветковић; Давид Лазаревић, 3. р. СМШ I награда (95), кл. Данијела Пауновић; Јован Раденковић, 4. р. СМШ (композиција) I награда (97), кл. Слађана Стојановић;
  • 13-16. 5. 2019. 5. 2019.Бечеј, Фантаст: Јована Стојадиновић, 2. р. ОМШ (клавир) II награда, Јана Милорадовић, 6. р. ОМШ (клавир) III награда, кл. Зоран Петровић;
  • 14-16. 5. 2019. 5. 2019.Младеновац, Меморијал „Аца Панић”: Ива Младеновић, 1. р. ОМШ (соло певање) I награда (99), Тара Вељковић, 1. р. ОМШ (соло певање) I награда (98,33), кл. Марта Благојевић, клав. сарадња Александра Гајић; Сара Стојковић, 1. р. ОМШ (соло певање) I награда (92,33), кл. Оливера Јанићевић, клав. сарадња Ненад Ђурђевић;Александар Ивковић, 3. р. ОМШ (хармоника) I награда (96), кл. Весна Богдановић; Андреј Николић, 1. р. ОМШ (клавир) I награда (98), кл. Марко Костић; Клавирски дуо Вера Станић и Лена Марјановић, 2. р. ОМШ I награда (100) лауреат, Марија Дражић, 5. р. ОМШ (клавир) I награда (95), кл. Ивана Илић; Анђела Костић, 2. р. ОМШ (клавир) I награда (91), кл. Немања Васић; Александра Перић, 1. р. ОМШ (клавир) I награда (99), Анђела Перић, 2. р. ОМШ (клавир) I награда (95), кл. Марина Манчић; Данка Арсић, 1. р. ОМШ (клавир) I награда (96), Елена Георгиев, 2. р. ОМШ (клавир) I награда (95), Вељко Недић, 3. р. ОМШ (клавир) II награда (88), кл. Марија Вељковић;
  • 16. 5. 2019. – Панчево, Панониа фест: Јана Китановић, 2. р. ОМШ I награда (98), Леонардо Боројевић, 1. р. СМШ I награда (99,3), кл. Бојан Стевић;
  • 17. 5. 2019. – Бијељина, Република Српска, Интернационално пијанистичко такмичење: Ања Балинт, 1. р. СМШ (клавир), III награда (72,4), кл. Александра Гајић;
  • 17-19. 5. 2019.- 5. 2019. – Београд, 6. Такмичење „Корнелије”: Јован Раденковић, 4. р. СМШ (композиција) II награда (81), кл. Слађана Стојановић;
  • 22-29. 5. 2019. 5. 2019.Београд, Такмичење „Млади виртуоз”: Снежана Живковић, 1. р. ОМШ (флаута) I награда (98,66), Магдалена Шкрињар, 1. р. ОМШ (флаута) I награда (97), кл. Јулијана Јанковић, клав. сарадња Марија Ничић; Сара Панајотовић, 3. р. ОМШ (виолина) III награда (75), кл. Теодора Димитријевић, клав. сарадња Милена Мина Благојевић; Лука Младеновић, 3. р. ОМШ (виолина) II награда (93), Јана Станковић, припр. р. ОМШ (виолина) I награда (97), кл. Зоран Вељковић, клав. сарадња Александра Гајић; Александар Ивковић, 3. р. ОМШ (хармоника) I награда (95), кл. Весна Богдановић; Клавирски дуо Даница Цакић и Милица Цакић, 3. р. ОМШ II награда (90), кл. Маја Цветковић;
  • 24-26. 5. 2019. 5. 2019. – Смедерево, 9. Музичко пролеће: Лана Петковић, 1. р. ОМШ (клавир) I награда (99), Ивана Филиповић, 1. р. ОМШ (клавир) II награда (90), кл. Александра Стојиљковић; Алекса Гачевић, 3. р. ОМШ (клавир) I награда (93), кл. Александра Гајић; Јелена Игњатовић, 2. р. ОМШ I награда (95), Сима Колџић, 1. р. ОМШ I награда (91), кл. Бојан Стевић;
  • 25. 5. 2019. – Лазаревац, Мајски сусрети младих музичара: Оркестар хармоника ОМШ I награда (98) лауреат, диригент Драгана Станковић; Младен Лазић, 2.р. ОМШ (хармоника) I награда (98) лауреат, кл. Драгана Станковић; Илија Савић, 3. р. ОМШ (хармоника) I награда (90), кл. Славица Вељовић Величковић; Богдан Милентијевић, 6. р. ОМШ (хармоника) II награда (85), кл. Весна Богдановић;
  • 25. 5. 2019. – Смедерево, Међународни фестивал „Музичко пролеће”: Сима Колџић, 1. р. ОМШ (гитара) I награда (91), Јелена Игњатовић, 2. р. ОМШ (гитара) I награда (95), кл. Бојан Стевић;
  • 25-26. 5. 2019.. 2019. – Смедерево, Клавитас: Клавирски дуо Вера Станић и Лена Марјановић, 2. р. ОМШ II награда (87), кл. Ивана Илић; Теодора Митровић, 2. р. ОМШ (клавир) I награда (97,33), кл. Марина Манчић; Давид Лазаревић, 3. р. СМШ I награда (95) лауреат, кл. Данијела Пауновић; Теодора Маленовић, 2. р. ОМШ (клавир) III награда (73,66), кл. Ивана Милановић;
  • 18. 6. 2019.Нови Сад, Такмичење „Вера Ковач Виткаи“: Кристина Милосављевић, 3. р. СМШ (соло певање) I награда (92), Хелена Хенц, 3. р. СМШ (соло певање) II награда (87), Јелена Јевтић, 2. р. ОМШ (соло певање) II награда (84), кл. Марта Благојевић, клав. сарадња Милена Мина Благојевић;
  • 21. 6. 2019. – Додела награда и пријем код председника општине, Свечана сала СО В. Градиште: Биљана Божић, наставник клавира.

 

ТАКМИЧЕЊА И НАГРАДЕ УЧЕНИКА И НАСТАВНИКА
(школска 2017/18. година)

  • 8. 9. 2017. – Пожаревац, Градско такмичење у пливањуМила Поповић, 2. р. СМШ I место;
  • 14. 10. 2017. – Драгана Костић Милутиновић, добитник награде за најбоље глумачко остварење у представи „Заобићи госпођу Мекам“ на ФЕДРАС-у у Малом Црнићу.
  • 15. 10. 2017. – Пожаревац, Додела Октобарске наградеИлија Рајковић, професор;
  • 13. 11. 2017. – Пожаревац, Додела награде поводом Дана радника у образовањуСнежана Живковић, административни радник;
  • 25. 11. 2017. – Рума, Међународно такмичење соло певача „Никола Цвејић“: Хелена Хенц, 2. р. СМШ (соло певање) II награда, кл. Марта Благојевић, клав. сарадња Зоран Петровић;
  • 2. 12. 2017. – ПанчевоМеђународно такмичење младих талената „Мита Топаловић“Кристина Милосављевић, 2. р. СМШ (соло певање) I награда (95), кл. Марта Благојевић, клав. сарадња Зоран Петровић;
  • 9-10. 12. 2017. – Београд, Републичко такмичење из солфеђа и теорије музике: Солфеђо: Вања Ликар, 6. р. ОМШ I награда (98,33), Софија Милосављевић, 4. р. СМШ I награда (97,16), кл. Марија Обретковић; Анђела Павловић, 1. р. СМШ III награда (87), Марија Динић, 1. р. СМШ II награда (90,33), кл. Милена Арсић; Јана Јоксимовић, 4. р. СМШ I награда (99), кл. Катарина Јовановић; Милица Николић, 1. р. СМШ I награда (95,5), кл. Небојша Петковић; Теорија музике:Ања Миливојевић, 6. р. ОМШ I награда (97), Тара Николић, 6. р. ОМШ II награда (94), Софија Цапић, 6. р. ОМШ II награда (94), кл. Марија Обретковић; Двогласно певање: Софија Милосављевић и Валентина Лезић, 4. р. СМШ I награда (98,66), кл. Марија Обретковић;
  • 15-16. 12. 2017. – ЗајечарТакмичење из солфеђа и теорије музикеТара Николић, 6. р. ОМШ I награда (93), кл. Марија Обретковић;
  • 21-23. 12. 2017. – Београд, Клавирско такмичење „Славенски“: Марија Стојковић, 1. р. СМШ (клавир) III награда (77,66), кл. Драгана Стевић;
  • 2-11. 3. 2018. – Београд, Међународно такмичење „Даворин Јенко“Марија Цакић, 6. р. ОМШ (клавир) I награда (90), кл. Војислав Перућица; Коста Богдановић, 3. р. ОМШ (труба) I награда (99,38), кл. Миша Богдановић, клав. сарадња Марко Костић;
  • 23. 2. 2018. – Ваљево, „Сусрети флаутиста“: Милена Копривица, 5. р. ОМШ (флаута) III награда (99), кл. Валентина Илић, клав. сарадња Александра Гајић; Милица Миладиновић, 1. р. ОМШ (флаута) II награда (88,8), кл. Јулијана Јанковић, клав. сарадња Марија Ничић; Катарина Ничић, 3. р. ОМШ (флаута) I награда (91,8), кл. Каролина Спречаковић, клав. сарадња Марија Ничић; Душан Винкић, 6. р. ОМШ (флаута) I награда (92,9), Нора Стошић, 4. р. СМШ (флаута) II награда (84,9), кл. Каролина Спречаковић, клав. сарадња Војислав Перућица;
  • 4. 3. 2018. – Шабац, Међународно такмичење младих пијаниста „Михаило Вукдраговић“Марија Цакић, 6. р. ОМШ (клавир) I награда (98), кл. Војислав Перућица;
  • 9-10. 3. 2018. – Пожаревац, XVI Такмичење младих солфеђиста: СОЛФЕЂО – 4. р. ОМШ: Коста Богдановић III награда (70,6), кл. Јелена Никић; Ивона Арсић II награда (84,9), кл. Катарина Јовановић; Мина Урошевић III награда (73,3), кл. Марија Обретковић; Вања Ликар, 6. р. ОМШ I награда (96), кл. Марија Обретковић; 1. р. СМШ: Анђела Павловић I награда (91,33), Марија Динић II награда (83,33), кл. Милена Арсић; 4. р. СМШ: Јана Јоксимовић I награда (97), кл. Катарина Јовановић; Софија Милосављевић I награда (90,33), кл. Марија Обретковић; ПОЗНАВАЊЕ ТЕОРИЈЕ МУЗИКЕ – 6. р. ОМШ: Петар Павловић I награда (95), Тијана Јовановић I награда (99), кл. Небојша Петковић; Маријана Јанковић II награда (85), Ања Миливојевић I награда (91), Тара Николић II награда (86), Милица Пејић I награда (90), кл. Марија Обретковић; 2. р. СМШ: Анита Ђорђевић I награда (99), Јована Јанковић I награда (97,5), кл. Слађана Стојановић; ДВОГЛАСНО ПЕВАЊЕ – Марија Динић и Анђела Павловић I награда (95,33), кл. Милена Арсић; Валентина Лезић и Софија Милосављевић I награда (98), кл. Марија Обретковић; ЕКИПНО ТАКМИЧЕЊЕ – Исидора Пејдо, Анђелија Ристић, Леонора Стокић, 3. р. ОМШ II награда (83,3), кл. Катарина Јовановић; 4. р. ОМШ: Ивона Арсић, Лазар Петковић, Јана Ранђеловић I награда (96,5), кл. Катарина Јовановић; Мина Урошевић, Нина Добрић, Андрија Перић, похвала (69,8), кл. Марија Обретковић; Вања Ликар, Тара Николић, Ања Миливојевић, р. ОМШ I награда (94,3), кл. Марија Обретковић; Анђела Павловић, Марија Динић, Марија Стојковић, 1. р. СМШ I награда (96,33), кл. Милена Арсић; Софија Милосављевић, Валентина Лезић, Анђела Радовановић, 4. р. СМШ II награда (88,9), кл. Марија Обретковић; ХАРМОНИЈА – Кристина Кључевић, 3. р. СМШ I награда (93), кл. Слађана Стојановић;
  • 17. 3. 2018 – Београд, Гитар арт фестивал: Леонардо Боројевић 6. р. ОМШ (гитара) II место (91,78), кл. Бојан Стевић;
  • 16. 3. 2018. – Београд, Такмичење ученика „Бинички“Урош Деспотовић, 3. р. СМШ (соло певање) I награда (92,66), кл. Оливера Јанићевић, клав. сарадња Ненад Ђурђевић;
  • 17. 3. 2018. – Аранђеловац, Међународни фестивал музикеДаница Цокић, 1. р. ОМШ (соло певање) I награда (93), кл. Марта Благојевић, клав. сарадња Милена Мина Благојевић;
  • 21-27. 3. 2018. – Београд, Републичко такмичење МБШС: Ивона Арсић, 4. р. ОМШ (виолина) II награда (89,67), Алекса Богдановић, припр. р. (виолина) II награда (91,33), кл. Бранислава Глишић, клав. сарадња Милена Мина Благојевић; Јана Китановић, 1. р. ОМШ (гитара) III награда (83), Леонардо Боројевић, 6. р. ОМШ (гитара) II награда (94), Урош Божиловић, 2. р. СМШ (гитара) III награда (79), кл. Бојан Стевић; Владимир Ничић, 5. р. ОМШ (гитара) III награда (75,33), Сава Живковић, 4. р. ОМШ (гитара) II награда (88), Сара Спречаковић, 4. р. СМШ (гитара) похвала (72), кл. Младен Ничић;
  • 24. 3. 2018. – Смедерево, СаксофонијадаПавле Павловић, 3. р. СМШ (саксофон) I награда, кл. Периша Станојевић, клав. сарадња Игор Сарајлић; Сава Ђукић, 3. р. ОМШ (саксофон) I награда, Милан Илић, 2. р. ОМШ (саксофон) II награда, кл. Периша Станојевић, клав. сарадња Милена Мина Благојевић;
  • 25. 3. 2018. – Београд, Републичко такмичење УМБПС: Кристина Милосављевић, 2. р. СМШ (соло певање) III награда (86,25), Хелена Хенц, 2. р. СМШ (соло певање) III награда (87), кл. Марта Благојевић, клав. сарадња Милена Мина Благојевић;

  • 28. 3. 2018. – Кучево, Смотра дечјег изворног народног стваралаштваЈована Јовић, 5. р. (хармонка) I место; Мануела Бумбешевић, 6. р. (етно певање) I место; Ксенија Ракић, 4. р. (етно певање) III место, припремила Данијела Предић;
  • 19-22. 4. 2018. – Пожаревац, 15. Такмичење дрвених дувачаЈана Благојевић, 2. р. ОМШ (флаута) I награда (95,66), кл. Валентина Илић, клав. сарадња Александра Гајић; Appassionato I награда (98), Јелена Мандић, клавир и Павле Павловић, саксофон, кл. Валентина Илић; Милица Миладиновић, 1. р. ОМШ (флаута) I награда (96,5), Јована Благојевић, 5. р. ОМШ (флаута) II награда (92), кл. Јулијана Јанковић, клав. сарадња Марија Ничић; Анастасија Војиновић, 4. р. СМШ (флаута) II награда (93,33), кл. Јулијана Јанковић, клав. сарадња Војислав Перућица; Катарина Ничић, 3. р. ОМШ (флаута) I награда (98,66), Нора Стошић, 4. р. СМШ (флаута) II награда (91), кл. Каролина Спречаковић, клав. сарадња Милена Мина Благојевић; Душан Винкић, 6. р. ОМШ (флаута) II награда (93,66), кл. Каролина Спречаковић, клав. сарадња Александра Гајић; Богдан Величковић, припр. р. (саксофон) I награда (98), Никола Радовановић, 2. р. ОМШ (саксофон) I награда (95,33), кл. Марија Стојадиновић, клав. сарадња Бранислав Стојановић; Сава Ђукић, 3. р. ОМШ (саксофон) II награда (94,33), кл. Периша Станојевић, клав. сарадња Милена Мина Благојевић; Павле Павловић, 3. р. СМШ (саксофон) I награда (95), кл. Периша Станојевић, клав. сарадња Игор Сарајлић; Петар Животић, 3. р. ОМШ (саксофон) III награда (85), кл. Горан Ђорђевић, клав. сарадња Надежда Цветковић;
  • 22. 4. 2018. – Београд, 23. међународно такмичење из солфеђа: Јана Јоксимовић, 4. р. СМШ II награда (93,83), кл. Катарина Јовановић;
  • 22. 4. 2018. – Београд, 23. међународно такмичење „Петар Коњовић“ТЕОРИЈА МУЗИКЕ: Игор Обретковић, 1. р. СМШ I награда (100), Анђела Павловић, 1. р. СМШ I награда (96,5), Анита Ђорђевић, 2. р. СМШ III награда (86), Јована Јанковић, 2. р. СМШ III награда (85), кл. Слађана Стојановић;
  • 27. 4. 2018. – Уб, Међународни музички фестивал „Петар Стојановић“Немања Павић, 2. р. ОМШ (соло певање) I награда (97), кл. Оливера Јанићевић, клав. сарадња Ненад Ђурђевић;
  • 28. 4. 2018. – Велико Градиште, Такмичење из Српског језика и језичке културе (окружни ниво): Јана Јоксимовић, 4. р. СМШ I место (19 поена), припремила Марија Запутил;
  • 5. 5. 2018. – Београд, Међународно такмичење „Петар Коњовић“ХАРМОНИЈА Кристина Кључевић, 3. р. СМШ I награда (95), кл. Слађана Стојановић; СОЛФЕЂО Јана Јоксимовић, 4. р. СМШ II награда (93,83), кл. Катарина Јовановић; ДВОГЛАСНО ПЕВАЊЕ Софија Милосављевић и Валентина Лезић, 4. р. СМШ I награда (97,66), кл. Марија Обретковић;
  • 10. 5. 2018. – Књажевац, Фестивал МБШСКатарина Ничић, 3. р. ОМШ (флаута) I награда (95,28), кл. Каролина Спречаковић, клав. сарадња Александра Гајић; Коста Богдановић, 3. р. ОМШ (труба) I награда (95,57), кл. Миша Богдановић, клав. сарадња Марко Костић; Василије Петровић, 3. р. ОМШ (виолина) I награда (93,57), кл. Зоран Вељковић, клав. сарадња Зоран Петровић; Леонардо Боројевић, 6. р. ОМШ (гитара) I награда (100), кл. Бојан Стевић; Трио „Интермецо“ Александар Јанковић, 4. р. ОМШ (хармоника), Богдан Милентијевић, 5. р. ОМШ (хармоника), Јована Дамјановић, 5. р. ОМШ (хармоника) II награда (89,14), кл. Весна Богдановић и Снежана Миловановић; Оркестар хармоника ОМШ I награда (90), диригент Драгана Станковић;
  • 11-13. 5. 2018. – Београд, Такмичење „Корнелије“: Јован Раденковић, 3. р. СМШ III награда (72), кл. Слађана Стојановић;
  • 12. 5. 2018. – Бијељина, Мајске музичке свечаности: Хор „Мозаик“ златна медаља (100), припремили Игор Сарајлић, Марија Обретковић и Младен Ничић;
  • 15-17. 5. 2018. – Младеновац, Меморијал „Аца Панић“Андреј Костић, 1. р. ОМШ (клавир) I награда (94), кл. Немања Васић; Марија Дражић, 4. р. ОМШ (клавир) I награда (97); Камерни дуо Вера Станић и Лена Марјановић, 1. р. ОМШ I награда (96), кл. Ивана Илић; Елена Георгиев, 1. р. ОМШ (клавир) I награда (94); Јована Ристић, 1. р. ОМШ (клавир) I награда (92); Вељко Недић, 2. р. ОМШ (клавир) I награда (96), кл. Анђелија Стојановић; Теодора Митровић, 1. р. ОМШ (клавир) I награда (98), кл. Марина Манчић; Ружица Живић, 2. р. ОМШ (клавир) I награда (94), кл. Биљана Божић;
  • 18-20. 5. 2018. – Смедерево, такмичење „Клавитас“Давид Лазаревић, 2. р. СМШ (клавир) I награда (97), кл. Данијела Пауновић; Андреј Костић, 1. р. ОМШ (клавир) I награда (91), кл. Немања Васић; Марија Дражић, 4. р. ОМШ (клавир) II награда (89); Камерни дуо Вера Станић и Лена Марјановић, 1. р. ОМШ I награда (98) лауреат, кл. Ивана Илић; Елена Георгиев, 1. р. ОМШ (клавир) I награда (90); Јована Ристић, 1. р. ОМШ (клавир) II награда (87); Вељко Недић, 2. р. ОМШ (клавир) II награда (84), кл. Анђелија Стојановић; Теодора Митровић, 1. р. ОМШ (клавир) I награда (98), кл. Марина Манчић;
  • 18-20. 5. 2018. – Ниш, Naissus Guitar Festival: Леонардо Боројевић, 6. р. ОМШ (гитара) I награда (99), Урош Божиловић, 2. р. СМШ (гитара) I награда (91), Илија Стојадиновић, 5. р. ОМШ (гитара) II награда (83), кл. Бојан Стевић;
  • 20. 5. 2018. – Деспотовац, 23. мајске аматерске позоришне свечаностиДрагана Костић Милутиновић, награда за најбољу женску улогу у представи „Заобићи госпођу Мекам“;
  • 22-27. 5. 2018. – Београд, такмичење „Млади виртуоз“Лука Младеновић, 2. р. ОМШ (виолина) I награда (96), кл. Зоран Вељковић, клав. сарадња Александра Гајић; Дуо Милена Копривица, 5. р. ОМШ (флаута) и Јована Џаврић, 4. р. ОМШ (клавир) I награда (97), кл. Валентина Илић и Ана Милетић;
  • 25-28. 5. 2018. – Смедеревска Паланка, Међународни фестивал „Музичко пролеће“Ивана Филиповић, 1. р. ОМШ (клавир) I награда (93,33), кл. Александра Стојиљковић; Марија Јанковић, 1. р. ОМШ (клавир) I награда (90,33), Јелена Јанковић, 4. р. ОМШ (клавир) II награда (89), кл. Данијела Предић; Јана Милорадовић, 5. р. ОМШ (клавир) I награда (91), Недељко Зарић, 2. р. СМШ (клавир) I награда (90), кл. Зоран Петровић; клавирски дуо Љубица Маринковић, 6. р. ОМШ и Ружица Марковић, 5. р. ОМШ I награда (94,33), кл. Маја Цветковић;
  • 26. 5. 2018. – Лазаревац, Мајски сусрети младих музичараОркестар хармоника ОМШ I награда (95,6), диригент Драгана Станковић; Александар Спасић, 5. р. ОМШ (хармоника) I награда (94), кл. Славица Вељовић Величковић;
  • 27. 5. 2018. – Ваљево, „Златне степенице“: Невена Недељковић, 2. р. ОМШ (виолончело) III награда (77,40), кл. Кристина Лукић Јусуфовић, клав. сарадња Ненад Ђурђевић.