Print

 

ПЕТАК, 6. март 2020. године

13,00- скуп жирија

ПОЗНАВАЊЕ ТЕОРИЈЕ МУЗИКЕ  (зборница)

III РАЗРЕД
13,00 - 13,30 – пријављивање ученика
14,00 - 14,45 – ТЕСТ

V РАЗРЕД OМШ
14,00-14,30 – пријављивање ученика
15,00-15,45 – ТЕСТ

VI РАЗРЕД OМШ
14,00-14,30 – пријављивање ученика
15,00-15,45 – ТЕСТ

IV РАЗРЕД OМШ
15,00-15,30 – пријављивање ученика
16,00-16,45 – ТЕСТ

СОЛФЕЂО

V РАЗРЕД OМШ
13,00-13,30 – пријављивање ученика
14,00-14,15 – диктат  (учионица С4)
14,30-15,00 – усмени део (концертна сала)

VI РАЗРЕД OМШ
13,30-14,00 – пријављивање ученика
14,30-14,45 – диктат (учионица С4)
15,00- 15,15 – усмени део (концертна сала)

III РАЗРЕД OМШ
14,00-14,30 – пријављивање ученика
15,00-15,15 – диктат  (учионица С4)
15,30- 16,15 – усмени део (концертна сала)

IV РАЗРЕД OМШ
15,00-15,30 – пријављивање ученика
15,45-16,00 – диктат  (учионица С4)
16,40-16,45 – усмени део (концертна сала)

ЕКИПНО ТАКМИЧЕЊЕ

VI РАЗРЕД
13,30-14,00 – пријављивање ученика
14,30-14,45 – диктат (учионица С4)
15,00-15,45 – тест из теорије (зборница)
15,00-15,15 – усмени део (концертна сала)

V РАЗРЕД
13,00- 13,30 – пријављивање ученика
14,00-14,15 – диктат (учионица С4)
14,30-15,00 – усмени део (концертна сала)
15,00-15,45 – тест из теорије (зборница)

III РАЗРЕД
13,00-13,30 – пријављивање ученика
14,00-14,45 – тест из теорије (зборница)
15,00-15,15 – диктат (учионица С4)
15,30-16,15 – усмени део (концертна сала)

ПОЗНАВАЊЕ РИТМА

IV РАЗРЕД OМШ
14,00-14,30 – пријављивање ученика
14,45-15,00 – диктат  (учионица С4)
15,15- 15,30 – усмени део (концертна сала)

19,00 - свечано отварање XVIII Такмичења младих солфеђиста
„ПЕВАЈМО ИНТЕРВАЛЕ“ сала Музичке школе

СУБОТА, 7. март 2020. године

9,00 – скуп жирија,

СОЛФЕЂО

I РАЗРЕД СМШ
9,00-10,00 – пријављивање ученика
10,00-10,20 – диктат (учионица С4)
10,30-11,10 – усмени део (концертна сала)

II РАЗРЕД СМШ
9,30-10,00 – пријављивање ученика
10,30-10,50 – диктат (учионица С4)
11,10-11,40 – усмени део (концертна сала)

IV РАЗРЕД СМШ
10,00-10,30 – пријављивање ученика
11,00-11,20 – диктат (учионица С4)
11,40-12,00 – усмени део (концертна сала)

III РАЗРЕД СМШ
10,30-11,00 – пријављивање ученика
11,30-11,50 – диктат  I група (учионица С4)
12,00-12,20 – усмени део (концертна сала)

ДВОГЛАСНО ПЕВАЊЕ (концертна сала)

III категорија
09,30-10,00 – пријављивање ученика
10,20-10,30 – усмени део

ПОЗНАВАЊЕ ТЕОРИЈЕ МУЗИКЕ (зборница)

III РАЗРЕД СМШ
9,00-10,00 – пријављивање ученика
10,00-10,45 – ТЕСТ

IV РАЗРЕД СМШ
9,00-10,00 – пријављивање ученика
10,00-10,45 – ТЕСТ

I РАЗРЕД СМШ
11,00-11,30 – пријављивање ученика
12,00-12,45 – ТЕСТ

II РАЗРЕД СМШ
11,00-11,30 – пријављивање ученика
12,00-12,45 – ТЕСТ

ЕКИПНО ТАКМИЧЕЊЕ

IV РАЗРЕД СМШ
9,00-10,00 – пријављивање ученика
10,00-10,45 – тест из теорије (зборница)
11,00-11,20 – диктат (учионица С4)
11,40-12,00 – усмени део (концертна сала)

ХАРМОНИЈА

II, III
12,00–12,30 – пријављивање ученика
13,00–15,00 – писмени задатак (зборница)
IV РАЗРЕД СМШ
12,00–12,30 – пријављивање ученика
13,00–16,00 – писмени задатак (учионица С4)

МУЗИЧКИ ОБЛИЦИ

II, III
14,30–15,00 – пријављивање ученика
15,15–17,15 – писмени задатак (зборница)
IV РАЗРЕД СМШ
12,00–12,30 – пријављивање ученика
13,00–16,00 – писмени задатак (учионица С4)